ΚΛΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ

0

Η Επιτροπή Εθνικών ομάδων της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης ανακοινώνει την κλήση των καλαθοσφαιριστών / καλαθοσφαιριστριών για το παγκύπριο τουρνουά κλιμακίων.

 

Άνδρες Κ14 – Λευκωσία (29/12/2015)

29/12/2015 και ώρα 9:15 π.μ. στην κλειστή αίθουσα “Ευάγγελος Φλωράκης”

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΜΑΤΣΗΣ ΠΑΡΗΣ ΑΠΟΕΛ
2 ΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΠΟΕΛ
3 ΙΩΝΑ ΝΙΚΟΛΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
4 ΑΙΝΕΑΣ ΓΙΟΥΓΚ ΟΛΥΜΠΟΣ
5 ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
6 ΤΟΥΜΑΓΙΑΝ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
7 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
8 ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ ΧΑΡΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
9 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
11 ΛΙΑΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
12 ΛΟΥΚΑ ΠΕΤΡΟΣ ΕΘΑ
13 ΣΙΑΜΤΑΝΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΕΛ
14 ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΠΟΕΛ
15 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΛΟΙΖΟΣ ΝΒΑ
16 ΧΡΙΣΤΟΥΔΙΑΣ ΧΑΡΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
17 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ YOUTH STARS
18 ΤΣΙΕΛΕΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ YOUTH STARS
19 ΤΣΑΓΓΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
20 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ

 

 

 

 

 

 

 

Άνδρες Κ14 – Πάφος, Λεμεσός (29/12/2015)

Μεταφορικά:

Από Πάφο: Αναχώρηση από Δημαρχείο Πάφου στις 07:10

Από Λεμεσό: Αναχώρηση από χώρο Στάθμευσης Ορφανίδη, στις 08:00

 

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
2 ΓΙΑΠΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
3 ΕΘΕΛΟΝΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
4 ΤΙΓΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
5 ΒΥΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
7 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
10 ΤΖΙΩΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΠ
11 ΠΟΡΦΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΠ
12 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΠΟΠ
13 ΕΥΖΩΝΑ ΝΙΚΟΛΑΣ ΑΕΛ
14 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΕΛ
15 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΕΛ
16 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΣΥΛ
17 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΑΑΘ

Άνδρες Κ14 – Λάρνακα, Αμμόχωστος (29/12/2015)

Μεταφορικά: από χώρο στάθμευσης ΓΣΖ προς Λευκωσία στις 08:30 το πρωί.

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΟΥΤΖΙΟΥΡΗΣ Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
2 ΧΡΙΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΟΥΛΗΣ Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΩΜΑ Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5 ΑΝΤΡΕΑΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΖΑΡΗΣ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
7 ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
8 ΖEITMOUSA ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
9 JOJOGARCIA ΑΕΚ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
10 ΑΝΔΡΕΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
11 ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΗΣ ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
12 ΣΙΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
13 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
14 EMANUELRAICHERT ΖΗΝΩΝΑΣ
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΖΗΝΩΝΑΣ
16 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΖΗΝΩΝΑΣ
17 ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΖΗΝΩΝΑΣ
18 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΖΑΝΛΗΣ ΖΗΝΩΝΑΣ

 

Άνδρες Κ16 – Πάφος, Λεμεσός (28/12/2015)

Μεταφορικά:

Από Πάφο: Αναχώρηση από Δημαρχείο Πάφου, στις 07:10

Από Λεμεσό: Αναχώρηση από χώρο στάθμευσης Ορφανίδη, στις 08:00

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΠΟΠ
2 ΣΚΟΡΔΗΣ ΑΡΗΣ ΑΠΟΠ
3 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΠΟΠ
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΠΟΠ
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΠ
6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
7 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
9 ΤΖΙΑΜΠΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
10 ΜΑΝΤΟΒΑΝΗ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
11 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
12 ΚΟΥΛΑΠΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
13 ΑΛΕΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
14 ΑΚΑΝΘΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΕΛ
15 ΜΑΥΡΙΚΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΕΛ
16 ΠΑΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΕΛ
17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΝΑΘ

 

 

Άνδρες Κ16 & Κ18 – Λάρνακα, Αμμόχωστος  (28/12/2015)

Μεταφορικά:

Από Λάρνακα: Χώρος Στάθμευσης ΓΣΖ στις 08:30

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΜΟΤΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΕΚ
2 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕΚ
3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΕΚ
4 ΣΑΜΙ ΖΙΑΠΕΡ ΖΗΝΩΝΑΣ
5 ΠΕΤΡΩΦ ΒΙΚΤΩΡ ΖΗΝΩΝΑΣ
6 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΖΗΝΩΝΑΣ
7 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΗΝΩΝΑΣ
8 ΝΙΚΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΖΗΝΩΝΑΣ
9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΕΝΟΓΛΟΥ ΖΗΝΩΝΑΣ
10 ΓΕΟΡΓΙΕΒ ΙΒΕΛΙΝ ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
11 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
12 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΗΣ ΕΝΠ
Κ-16
1 ΘΕΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
2 ΖΑΡΤΗΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
3 ΠΑΝΤΕΛΗ ΧΑΡΗΣ ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ
4 ΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
5 ΠΑΝΑΓΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
6 ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
7 ΠΑΝΤΕΛΗ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ

 

 

Άνδρες Κ16 & Κ18 – Λευκωσία

28/12/2015 και ώρα 9:15 π.μ. στην κλειστή αίθουσα “Ευάγγελος Φλωράκης”

ΚΛΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΝΔΡΩΝ U18 –28/12

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΟΡΕΣΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
2 ΣΑΜΟΥΗΛ ΘΩΜΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
4 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΙΝΙΔΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
6 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
8 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΥΘΙΛΛΟΣ ΑΠΟΕΛ
9 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΥ ΑΠΟΕΛ
10 MARCUS DUGAN ΑΠΟΕΛ
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΓΚΟΥ ΕΘΑ
12 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΔΗΣ EΘΑ
13 ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΕΘΑ
14 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΥΛΛΑΠΗΣ ΕΘΑ
15 ΠΑΡΗΣ ΚΟΝΤΟΠΥΡΓΟΣ ΕΘΑ
16 ΜΑΡΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΕΘΑ
17 ΣΟΛΩΝΑΣ ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΕΘΑ
18 ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
19 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ YOUTH STARS
20 ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΟΧΑΤΑΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.
21 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ ΟΜΟΝΟΙΑ

 

 

 

ΚΛΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΩΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΝΔΡΩΝ U16 –28/12

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 ΠΑΦΙΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
3 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΟΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
4 ΡΑΦΑΕΛΛΟΣ ΠΕΤΣΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
5 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
6 SEBASTIAΝ ABU RUMMAΝ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΛ.
7 ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΛ.
8 ΑΝΤΟΝΙΟ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΛ.
9 ΒΑΤΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΟΕΛ
10 ΜΑΤΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΠΟΕΛ
11 ΡΟΔΟΣΘΕΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΘΑ
12 ΓΙΑΓΚΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΘΑ
13 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΒΑ
14 ΑΝΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
15 ΑΧΧΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
16 ΚΑΣΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ YOUTH STARS
17 ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΟΣ YOUTH STARS
18 ΒΙΟΛΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ YOUTH STARS
19 ΤΕΓΓΕΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
20 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ

 

Άνδρες Κ18 – Πάφος, Λεμεσός (28/12/2015)

Μεταφορικά:

Από Πάφο: Αναχώρηση από Δημαρχείο Πάφου στις 07:10

Από Λεμεσό: Αναχώρηση από χώρο Στάθμευσης Ορφανίδη, στις 08:00

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1 Παναγιώτης Αλεξάνδρου ΑΣΤΕΡΑΣ
2 Κωνσταντίνος Αχιλλέως ΑΣΤΕΡΑΣ
3 Χρήστος Δημοσθενους ΑΣΤΕΡΑΣ
4 Κωνσταντίνος Χαριλάου ΑΣΤΕΡΑΣ
5 Μάριο Μπούτρο ΑΣΤΕΡΑΣ
6 Λουκάς Καμένος ΑΠΟΛΛΩΝ
7 Γιώργος Χριστοφίδης ΑΠΟΛΛΩΝ
8 ΑδάμοςΠαναγίδης ΑΠΟΛΛΩΝ
9 Αυγουστίνος Σωφρονίου ΑΠΟΛΛΩΝ
10 Ηλίας Μακρυγιάννης ΑΠΟΛΛΩΝ
11 Ανδρέας Χατζηκτωρής ΑΠΟΛΛΩΝ
12 Άννινος Μάρκου ΑΕΛ
13 Χαράλαμπος Αρέστη ΑΠΟΠ
14 Ιωάννης Κούλουμος ΑΠΟΠ
15 Ανδρέας Αταλιώτης ΑΠΟΠ

 

 

Γυναίκες Κ14 & Κ16 – Πάφος – Λεμεσός (29/12/2015)

Μεταφορικά:

Από Πάφο: Αναχώρηση από Δημαρχείο Πάφου, στις 07:10

Από Λεμεσό: Αναχώρηση από χώρο στάθμευσης Ορφανίδη, στις 08:00

α/α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
ΗΛΙΑΔΗ ΕΛΛΗ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

 

ΤΣΕΛΕΠΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΟΥΣ ΑΠΟΠ
ΑΚΡΗ ΑΛΚΗΣΤΗ ΑΠΟΠ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΠΟΠ
ΛΑΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΠ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΠΟΠ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΠ
10. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΠΟΠ
11. ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΠΕΠΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
12. ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΑΒΒΑ ΑΕΛ
13. ΑΝΤΡΕΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΕΛ
14. ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΛ
15. ΣΤΕΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΕΛ
16. ΝΙΚΟΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
17. ΚΟΡΙΝΑ ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
18. ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
19. ΚΟΥΡΙΔΟΥ ΚΡΙΣΤΙΑ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
20. ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΤΛΑΝΤΑΣ
21. ΠΑΠΑΛΟΥΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΠ
22.  ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΠΕΡΣΙΑ ΑΠΟΠ
23. ΜΙΚΑΕΛΛΑ ΠΙΤΤΑΚΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
24. ΜΑΡΙΓΙΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΥ ΑΕΛ

 

25. ΣΟΦΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΑΕΛ

 

26. ΠΑΠΑΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΠΟΠ
27. ΕΙΡΗΝΗ ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
28. ΣΩΤΗΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ

 

Γυναίκες Κ14 & Κ16 – Λάρνακα, Αμμόχωστος (29/12/2015)

Μεταφορικά:

Από Λάρνακα: Χώρος Στάθμευσης ΓΣΖ στις 08.30

Λευκωσία: να είστε παρών στο Ευ. Φλωράκης στις 09:15

ΚΑΣΑΠΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΖΗΝΩΝΑΣ
ΤΣΕΝΑΚΛΙΕΒΑ ΣΤΥΛΙΑΝΑ ΖΗΝΩΝΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΤΡΕΑ ΖΗΝΩΝΑΣ
ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΑΝΤΡΙΑ ΕΘΑ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΑΤΑΛΥ ΕΘΑ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΘΑ
ΚΙΝΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΘΑ
ΧΑΝΔΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΘΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΕΘΑ
ΚΥΠΡΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΕΘΑ
ΤΣΕΡΙΩΤΗ ΧΛΟΗ ΕΘΑ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ ΕΘΑ
ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΧΡΥΣΤΑΛΛΕΝΗ ΕΘΑ
ΑΓΓΕΛΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΕΘΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΑΡΑ ΕΘΑ
ΖΑΡΙΤΣ ΜΟΝΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΜΥΡΣΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΡΕΒΕΚΚΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΠΟΕΛ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΤΣΟΥΡΗ ΑΠΟΕΛ
ΚΑΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΟΕΛ
ΕΛΛΗ ΚΛΗΡΙΔΟΥ ΑΠΟΕΛ
ΣΤΕΦΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΝΑΔ
ΠΗΛΑΚΟΥΤΑ ΕΛΕΝΑ ΕΝΑΔ
ΑΡΕΤΗ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ ΕΝΑΔ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΣΟΛΙΑ ΕΝΑΔ
ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΗ ΝΒΑ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΥΒΙΟΥ ΝΒΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΕΥΛΟΡ YOUTH STARS
ΘΩΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ YOUTH STARS
METTA ΣΑΒΙΝΑ YOUTH STARS
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΜΑΡΙΑ YOUTH STARS
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ YOUTH STARS
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ YOUTH STARS
ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΟΥΡΚΑ ΑΕΚ
ΜΥΛΩΝΑ ΦΙΛΙΠΠΑ ΑΕΚ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΚ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΜΟΤΟΛΑ ΑΕΚ
ΝΑΓΙΑ ΚΟΥΜΗ ΑΕΚ
ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΚΟΝΤΑ ΑΕΚ
Green Bungalow