Α’ ΑΝΔΡΩΝ
Tο πρόγραμμα της 15ης αγωνιστικής:
Σάββατο 11/2
ΑΠΟΕΛ – Ε.Θ.Α. Έγκωμης 19:00
Ε. Ν. Παραλιμνίου – Πετρολίνα ΑΕΚ 17:00
Απόλλων – Κεραυνός 17:00
Η βαθμολογία:
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης του κυπέλλου:
Κυριακή 12/2
Κεραυνός – C2S Α.Ε.Λ. 16:00
Ύδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ – ΑΠΟΕΛ 15:00
Β1 ΑΝΔΡΩΝ
Το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής:
Κυριακή 12/2
Α.Ε.Λ. – Ζήνωνας Καλαθόσφαιρα 19:00
Ύδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας 17:30
ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Καϊμακλίου 16:45
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού – ΑΠΟΠ 16:00
Η βαθμολογία:
Κ18 ΑΝΔΡΩΝ (Α’)
Αναλυτικά το πρόγραμμα της 17ης αγωνιστικής:
Σάββατο 11/2
ΑΠΟΕΛ – ΟΛΥΜΠΟΣ Αγλαντζιάς 18:00
ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς – ΑΠΟΠ 17:00
Ζήνωνας Καλαθόσφαιρα – Ε. Ν. Παραλιμνίου 12:00
Ε.Θ.Α. Έγκωμης – Κεραυνός 11:00
Δευτέρα 13/2
Απόλλων – Α.Ε.Λ. 17:30
Τετάρτη 15/2
Εθνική Aνδρών Κ16 – Πετρολίνα ΑΕΚ 17:30
Η βαθμολογία:
Κ18 ΑΝΔΡΩΝ (Β’) ΕΠΙΛΕΚΤΗ
Το πρόγραμμα της 7ης αγωνιστικής:
Σάββατο 11/2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Καϊμακλίου – Ύδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ 19:30
YOUTH Stars – MJ Basket Plus 16:00
ΑΤΛΑΝΤΑΣ – Ε. Ν. Αγίου Αθανασίου 16:00
Η βαθμολογία:
Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙΛΕΚΤΗ
Το πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής:
Σάββατο 11/2
Ύδρα Ασφαλιστική ΕΝΑΔ – Ζήνωνας Καλαθόσφαιρα 15:00
Αθλητικός Όμιλος Αραδίππου – Ε.Θ.Α. Έγκωμης 15:00
ΑΠΟΠ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Γερμασόγειας 10:00
Η βαθμολογία:
Κ16 ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙΛΕΚΤΗ
Το πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής:
Κυριακή 12/2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Καϊμακλίου – Πετρολίνα ΑΕΚ 15:30
ΑΤΛΑΝΤΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ Μέσα Γειτονιάς 11:00
YOUTH Stars – Ζήνωνας Καλαθόσφαιρα 11:00
Ε.Θ.Α. Έγκωμης – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Στροβόλου 11:00
Η βαθμολογία:
Κ16 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
Το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής:
Κυριακή 12/2
Αθλητικός Όμιλος Αραδίππου – NBA BC 11:00
ΟΛΥΜΠΟΣ Αγλαντζιάς – ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ Σωτήρας 2014 10:00
Η βαθμολογία:
Κ16 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
Το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής:
Κυριακή 12/2
Α.Ε.Λ. – ΑΠΟΠ 11:00
ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Αγρού 11:00
Η βαθμολογία:
Κ16 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙΛΕΚΤΗ
Το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής:
Κυριακή 12/2
Αθλητικός Όμιλος Αραδίππου – ΑΠΟΠ 13:30
Ε.Θ.Α. Έγκωμης – Πετρολίνα ΑΕΚ 13:30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Στροβόλου – Ζήνωνας Καλαθόσφαιρα 11:00
Τετάρτη 15/2
ΑΠΟΕΛ – Α.Ε.Λ. 17:45
Η βαθμολογία:
Κ14 ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΙΛΕΚΤΗ
Το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής:
Σάββατο 11/2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Καϊμακλίου – ΑΠΟΛΛΩΝ 15:30
Ζήνωνας Καλαθόσφαιρα – Ε.Θ.Α. Έγκωμης 14:30
Πετρολίνα ΑΕΚ – ΑΠΟΠ 12:00
ΑΤΛΑΝΤΑΣ – YOUTH Stars 12:00
Ε. Ν. Αγίου Αθανασίου – ΚΕΡΑΥΝΟΣ Στροβόλου 11:00
Η βαθμολογία:
Κ14 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)
Το πρόγραμμα της 12ης αγωνιστικής:
Σάββατο 11/2
ΑΧΙΛΛΕΑΣ (Β) Καϊμακλίου – ΟΛΥΜΠΟΣ Αγλαντζιάς 17:30
NBA B.C. – ΑΠΟΕΛ 14:00
ΠΑΟΚ 2016 – ΕΝ. Κοκκινοτριμιθιάς – ΟΝΗΣΙΛΛΟΣ Σωτήρας 2014 10:00
Η βαθμολογία:
Κ14 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΠΙΛΕΚΤΗ
Το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής
Σάββατο 11/2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ Στροβόλου – Ζήνωνας Καλαθόσφαιρα 12:30
YOUTH Stars – Πετρολίνα ΑΕΚ 12:00
ΑΝΟΡΘΩΣΗ Αμμοχώστου – ΑΠΟΛΛΩΝ 12:00
Ε.Θ.Α. Έγκωμης – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Καϊμακλίου 10:00
Η βαθμολογία:
Κ14 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ
Το πρόγραμμα της 8ης αγωνιστικής:
Σάββατο 11/2
ΑΤΛΑΝΤΑΣ – ΑΠΟΠ 14:00
Αθλητικός Όμιλος Αραδίππου – NBA B.C. 13:00
Η βαθμολογία:
Κ12 Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής:
Σάββατο 11/2
Πετρολίνα ΑΕΚ – Ε.Ν. Παραλιμνίου 11:30
Κυριακή 12/2
Αθλητικός Όμιλος Αραδίππου – Youth Stars C 15:30
ΑΧΙΛΛΕΑΣ Καϊμακλίου – YOUTH Stars 13:30
NBA B.C. B – ΑΠΟΕΛ 11:30
Ζήνωνας Καλαθόσφαιρα – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Καϊμακλίου Β 11:30
NBA BC – YOUTH Stars B 10:00
Ε.Θ.Α. Έγκωμης – ΟΛΥΜΠΟΣ Αγλαντζιάς 09:30